Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Μετατροπέας συχνοτήτων Αντιστροφέας Δέκτη κινητήρα εναλλασσόμενου ρεύματος 0.4kW-500kW Πεδίο ισχύος Αρχική ροπή Ρυθμισμένη ταχύτητα
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
|---|---|
| Δρόμος εκκίνησης: | 0.5Hz: 150% (OLVC), 1Hz: 150% (OLVC) |
| Ακρίβεια ροπής: | ≤ 5% (OLVC) |
Μονουλικός σχεδιασμός Χαμηλής τάσης VFD HD2000 Επίπεδα τάσης 400V 690V 1140V 1380V
| Σχήμα: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
IP20/IP40 VFD με έλεγχο ροπής OLVC/CLVC 1:1000 LED/LCD πληκτρολόγιο εύρους ταχυτήτων
| Σχήμα: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
Μετατροπέας κινητήρα VFD ψηφιακός μετατροπέας συχνότητας VFD μετατροπέας με ανύψωση ροπής 0,0-30,0%
| Ακριβότητα συχνότητας εισόδου: | Ψηφιακό: 0.01Hz, Αναλογικό: 0.01Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | V/F, OLVC (Open-Loop Vector Control), CLVC (Close-Loop Vector Control) (Έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού |
| Παλμός ροπής: | ≤ 5%, Έλεγχος φορέων |
Σταθερότητα Δύο τεταρτημόρια Vfd Βέκτορα Vfd Αεροψυγμένο ευρύ εύρος ταχύτητας και ακριβής έλεγχος για κινητήρα
| Τοπολογία: | Δύο Τεταρτημόρια |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 0V-Εισερχόμενη τάση |
| Σταθερότητα ταχύτητας: | OLVC: 0,2%· CLVC: 0,1% |
Μηχανοκίνητη κίνηση VFD Inverter Πολυδιάστατο μοντελοποιημένο σχεδιασμό για περίπλοκα σενάρια κίνησης
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Κλειστό βήμα εστέρων VFD με Modbus RTU επικοινωνία V/F λειτουργία ελέγχου
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: | Modbus RTU (κανονική διαμόρφωση) · Profibus-DP, CANopen, Profinet IO, Modbus TCP/IP, EtherCAT, Ether |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | V/F, OLVC (έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου), CLVC (έλεγχος διανυσμάτων κλειστού βρόχου) |
| Ενίσχυση ροπής: | 00,0%-30,0% |
Προφίνετ IO Υποστηριζόμενο VFD σειράς HD8000 με 3300V τάση εξόδου μετατροπέα και σύστημα ψύξης αιχμής
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Πολλαπλή αντλία VFD ελέγχου κατάρρευσης με 15,6 ιντσών βιομηχανικής κλάσης οθόνη LCD αφής HMI για συστήματα άρδευσης
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
15kW Τρεις 3 φάσεις συχνότητα μετατροπέας ανοιχτού βρόχου Vector VFD μετατροπέας
| Δυναμική τάση: | 0V-Εισερχόμενη τάση |
|---|---|
| Ενίσχυση ροπής: | 00,0%-30,0% |
| Τρόπος ελέγχου: | V/F, OLVC (έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου), CLVC (έλεγχος διανυσμάτων κλειστού βρόχου) |


