Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
HD8000 Μεσαίου τάσης μετατροπέας υψηλής απόδοσης χαμηλής ενέργειας λύση VFD
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Ενεργειακά αποδοτικός μετατροπέας μέσης τάσης HD8000 VFD για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Ελέγχου διανυσματικού ανοικτού βρόχου HV300 για μηχανοργάνηματα και συστήματα μεταφορέων
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
|---|---|
| Δονήσεις: | < 5,9m/s2 (0,6g) |
| Ακρίβεια ροπής: | ≤ 5% (OLVC) |
HD8000 Ηλεκτρονικός έλεγχος κινητήρα VFD για βιομηχανικά μηχανήματα και μεταφορείς
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Μονωδικό σχεδιασμό VFD IP54 Προστασία σχεδιασμού IGCT AC-DC-AC C4-M Αντίσταση στη διάβρωση VFD
| Σχέδιο προϊόντων: | Μονουλικός σχεδιασμός |
|---|---|
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
| Διοικητική τάση πλευράς κινητήρα: | 10kv |
Μεσαίου τάσης μηχανικός μετατροπέας VFD 45 Hz ~ 66 Hz IP54 υγρή ψύξη
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Δύναμη: | 10: 10MVA |
IP54 υγρή ψύξη C4-M IGCT VFD με 15.6 ιντσών βιομηχανική βαθμίδα οθόνη LCD αφής και μοντελοποιημένο σχεδιασμό
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Μοντυλικό σχεδιασμό VFD IP54 1.65 kV 2.4 kV 3.3 kV 4.16 kV 6.6 kV 10 kV 13.8 kV 19.8 σειρά
| Σχέδιο προϊόντων: | Μονουλικός σχεδιασμός |
|---|---|
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
| Διοικητική τάση πλευράς κινητήρα: | 10kv |
User-Centric VFD with Keypad, UP/DOWN Terminals, and Free Function Blocks for Easy Operation and Setup
| Βαθμός προστασίας: | IP20 |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αναγκαστική ψύξη αέρα |
| Αποδοτικότητα: | 5.5kW~22kW: ≥93%· Πάνω από 30kW: ≥95% |
Heavy-Duty Motor Controller with IP54 Rating and C4-M Anti-Corrosion for Harsh Plant Conditions
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Εξουσία: | 10: 10MVA |


