Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Μετατροπέας συχνότητας VFD Precision V/F OLVC CLVC VFD με ευρύ εύρος ρύθμισης ταχύτητας
| Στον βαθμό της ανισορροπίας του Uin: | ≤3% |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | V/F, OLVC (Open-Loop Vector Control), CLVC (Close-Loop Vector Control) (Έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού |
| Ακριβότητα ρύθμισης ταχύτητας: | OLVC 0,2%, CLVC 0,01% |
500Hz Συχνότητα εξόδου VFD Συχνότητα μετατροπέα Καθαρή καμπύλη S 1 εύρος 10 V/F
| Οργανωτής κατασκευής: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα ρύθμισης ταχύτητας: | OLVC 0,2%, CLVC 0,01% |
| Συχνότητα εξόδου: | 0 Hz ~ 500 Hz |
Σύγχρονος κινητήρας VFD μετατροπέας συχνότητας δυναμική μείωση ταχύτητας
| Εξαγωγή UOut: | 0V-Εισόδου Uin |
|---|---|
| Στον βαθμό της ανισορροπίας του Uin: | ≤3% |
| Πεδίο ρύθμισης ταχύτητας: | 1:10 V/F, 1:100 OLVC, 1:1000 CLVC |
Delay Overcurrent Reset Suppresses Current Surge in Power Drives
| Φάσμα ηλεκτρικής ενέργειας: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Στροφή ροπής VFD μετατροπέας συχνότητας για βήματα 16 ταχυτήτων 60Hz
| Ανύψωση ροπής: | 00,0% έως 30,0% |
|---|---|
| Λειτουργία πολλαπλών σταδίων ταχύτητας: | Δραστηριότητα 16 ταχυτήτων μέσω τερματικών ελέγχου |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Αεροψυγμένο γερανό VFD οδήγηση ανύψωσης Πολλαπλών σημείων Δρόμος ελέγχου V/F
| Σχήμα V/F: | Τύπος ευθείας γραμμής, τύπος πολλαπλών σημείων |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | V/F, OLVC (έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου), CLVC (έλεγχος διανυσμάτων κλειστού βρόχου) |
| Πεδίο ταχύτητας: | 1:10 V/F; 1:100 OLVC; 1:1000 CLVC |
HV500 Μηχανική χαμηλής τάσης με μονοκίνητο μετατροπέα 220V 380V 690V 2.2kW~560kW
| Κατηγορία προστασίας: | Διάκριση IP20 |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Αποτελεσματικότητα: | 5.5kW~22kW: ≥93%· Πάνω από 30kW: ≥95% |
Εξοικονόμηση ενέργειας Αξιόπιστο VFD για έλεγχο ηλεκτρικού κινητήρα με RS485 επικοινωνιακή διεπαφή στην περιοχή ισχύος 0,4kW-500kW
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Εναλλακτικός μετατροπέας συχνοτήτων HV300 με δυνατότητες προβλεπτικής συντήρησης
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
|---|---|
| Δονήσεις: | < 5,9m/s2 (0,6g) |
| Ακρίβεια ροπής: | ≤ 5% (OLVC) |
Advanced Short Circuit Protection for Secure VFD System Operation
| Φάσμα ηλεκτρικής ενέργειας: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |


