Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Variable Frequency Drive with Exceptional 0.01 Percent Speed Accuracy for Critical Process Control
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Εξουσία: | 10: 10MVA |
Δυνατότητα μετατροπής συχνότητας
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Μετατροπέας κινητήρα μεταβλητής συχνότητας Vfd με δυναμική μείωση ταχύτητας
| Οργανωτής κατασκευής: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Παλμός ροπής: | ≤ 5%, Έλεγχος φορέων |
| Δυναμική μείωση ταχύτητας: | Πληροφορίες σχετικά με την παραγωγή |
Μηχανή ανταπόκρισης ροπής VFD μετατροπέας κινητήρα συχνότητας για ασυνήθιστο κινητήρα
| Απάντηση ροπής: | < 5 ms, έλεγχος διανυσμάτων |
|---|---|
| Χρόνος επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | 0.0s~3200.0s, 0.0min~3200.0min |
| Ανύψωση ροπής: | 00,0% έως 30,0% |
Μετατροπέας συχνοτήτων διανυσματικού VFD Μετατροπέας μεταβλητής συχνοτήτων για τον έλεγχο της ασύγχρονης κίνησης κινητήρα
| Τεχνολογία: | Η τάση εισόδου: 380V (-15%) έως 480V (+10%) Φάση: Τριφογενής |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | 50Hz/60Hz ± 5% |
| Δυναμική τάση: | 0V~Πρόταση εισόδου |
Ρυθμίσιμος μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας Vfd πολλαπλής ταχύτητας 3-φάσης 0-1000V
| Σχήμα: | HD2000-C-10-13 |
|---|---|
| Αναλογική είσοδος: | Μέσα σε 0,2% της μέγιστης συχνότητας παραγωγής |
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας 30kW 40hp 2 ρελέ
| Δύναμη: | 30kw/40hp |
|---|---|
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |
| ηλεκτρονόμος: | 2 Μεταβιβάσματα |
0.4kW έως 500kW μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας VFD για γενικούς σκοπούς κοινή κινητήρα
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Υποστήριξη υπερφόρτωσης με μεταβλητή ταχύτητα
| Διοικητική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 3000V(3300V) |
|---|---|
| Μηχανολογική αντι-διάβρωση: | C4-M |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα VFD μηχανικής μεσαίας τάσης |
Δύναμη 60MVA Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας 1900V Vfd Μετατροπέας για μηχανική μεσαίας τάσης
| Μηχανολογική αντι-διάβρωση: | C4-M |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς: | 30MWA (μονό), 60MVA (παράλληλο) |
| Περιβάλλον Altiude: | ≤ 4000mm ((2000m~4000m Αποκατάταξη) |


