Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
40hp Vfd Drive 3 φάσης Για αντλίες 0-1000V 750KW μετατροπείς μεταβλητής συχνότητας
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 3 φάσεις 0-1000V |
| Πλακέτο: | LED/LCD |
Βασικός τύπος επανορθωτή, μέθοδος ψύξης, κινητήρας, VFD μετατροπέας για περίπλοκα σενάρια κίνησης
| Θερμοκρασία: | -15°C~+40°C χωρίς μείωση της θερμοκρασίας, εφαρμόζεται μείωση της θερμοκρασίας +40°C~+55°C |
|---|---|
| Η υγρασία: | 5% έως 95% Μον-συσσωμάτωση |
| Υψόμετρο: | 4000m, ισχύει από 2000m έως 4000m |
Δυνατότητα Δραστήρα συχνότητας Inverter VFD Δυνατότητα κίνησης συχνότητας V/F Έλεγχος 200-240V 1PH/3PH Εισεχόμενη τάση Χαμηλή δόνηση
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
|---|---|
| Δονήσεις: | < 5,9m/s2 (0,6g) |
| Ακρίβεια ροπής: | ≤ 5% (OLVC) |
400V 690V 1140V 1380V κινητήρας VFD μετατροπέας Πολυδιάστατο μοντελοποιημένο
| Μονή/Πολλαπλή κίνηση: | Ευέλικτο σύστημα με μονάδες/καμπίνα που υποστηρίζουν δύο/τέσσερα τεταρτημόρια |
|---|---|
| Μονουλικός σχεδιασμός: | Επιτρέπει ευελιξία εφαρμογής και ολοκληρωμένη ολοκλήρωση του συστήματος |
| Μονάδες διορθωτή: | Βασικές μονάδες ευθυγραμμιστή/έξυπνης/PWM για πολύπλευρη μετατροπή ισχύος |
Environmentally Adaptive HD2000 Systems: Operates from -25°C to +65°C and Humidity Up to 85%
| Μονή/Πολλαπλή κίνηση: | Ευέλικτο σύστημα με μονάδες/καμπίνα που υποστηρίζουν δύο/τέσσερα τεταρτημόρια |
|---|---|
| Αρθρωτός σχεδιασμός: | Επιτρέπει ευελιξία εφαρμογής και ολοκληρωμένη ολοκλήρωση του συστήματος |
| Μονάδες διορθωτή: | Βασικές μονάδες ευθυγραμμιστή/έξυπνης/PWM για πολύπλευρη μετατροπή ισχύος |
Durable Drive Enclosure with IP54 Protection Against Dust and Water Ingress for Reliability
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Εξουσία: | 10: 10MVA |
High-Power Frequency Converter Features Ultra-Fast 5ms Torque Response for Demanding Applications
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Εξουσία: | 10: 10MVA |
Industrial Medium Voltage Drive with 99 Percent Efficiency for Massive kWh Cost Reduction in Heavy Industries
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Εξουσία: | 10: 10MVA |
60hz VFD ρύθμιση ακρίβειας ταχύτητας μετατροπέα συχνότητας για λειτουργία 16 σταδίων ταχύτητας
| Ανύψωση ροπής: | 00,0% έως 30,0% |
|---|---|
| Εισαγωγή Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 3Φάση, 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3Φάση, 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3Φάση |
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή, Σ καμπύλη |
Ελέγχος φορέα VFD Μετατροπέας συχνότητας 200V-240V Συγχρονισμός ταχύτητας κινητήρα S Επιτάχυνση καμπύλης
| Στον βαθμό της ανισορροπίας του Uin: | ≤3% |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Ασύγχρονος κινητήρας, συγχρονικός κινητήρας |
| Παλμός ροπής: | ≤ 5%, Έλεγχος φορέων |


