Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Μετατροπέας συχνότητας VFD με φορτίο φορτίου φορτίου φορτίου με έλεγχο V/F
| έλεγχος τάσης: | V/F, OLVC (Ελέγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου) |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος: | 00,4 kW ~ 500 kW |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Πρωτόκολλο επικοινωνίας Modbus RTU
| έλεγχος τάσης: | V/F, OLVC (Ελέγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου) |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος: | 00,4 kW ~ 500 kW |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Δοκιμαστικό VFD βιομηχανικού τύπου IP20 με προηγμένη απόκριση ροπής (≤5ms) για ακρίβεια
| Ενεργοποίηση κατά της αναταραχής: | Αποφυγή ατυχημάτων που προκαλούνται από σημαντική κλίση του φορτίου κατά την επιτάχυνση ή την επιβρά |
|---|---|
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή γραμμή, καμπύλη S |
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
HD8000 Μηχανική μέσης τάσης VFD Σύστημα υψηλής ισχύος Vfds
| Ονομαστική τάση από την πλευρά του δικτύου: | 2: 1900V 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Δύναμη: | 10: 10MVA |
Μηχανές υψηλής απόδοσης τριών φάσεων VFD 380V-480V
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
IP20 VFD για σκληρά περιβάλλοντα -25°C έως 55°C Λειτουργία και προσαρμοστικότητα σε μεγάλο υψόμετρο υγρασία 15%-95%
| Τεχνική ένταση: | 380V ((-15%) ️480V ((+10%) τριών φάσεων |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου: | 0 ¢ 600 Hz |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | Modbus RTU ((Standard configuration);Profibus-DP、Profinet IO、CANopen、Modbus TCP/IP、Ethercat、EtherNet |
0.4kW-500kW Δραστήρας ελέγχου μετατροπέα συχνότητας με 1Hz 150% ροπή εκκίνησης 1000m Δραστηριότητα ονομαστικού υψόμετρου
| υγρασία: | < 90% RH, χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -40 °C~+70 °C |
| Συχνότητα εξόδου: | 0Hz ~ 300Hz |
15kW 30kW 37kW Βέκτορας Βιομηχανικός μετατροπέας συχνότητας Ρυθμίσιμη ταχύτητα Modbus RTU 0.4kW-500kW RS485
| Ρύθμιση ταχύτητας: | 100 (OLVC), 1:50 (V/F) |
|---|---|
| Δρόμος εκκίνησης: | 0.5Hz: 150% (OLVC), 1Hz: 150% (OLVC) |
| Παλμός ροπής: | ≤ 2% (OLVC) |
Μεταβλητή ισχύος υψηλής ισχύος με υγρή ψύξη 2800kW - HD2000 VFD για βαρύ βιομηχανικό εξοπλισμό
| Σχήμα: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
HV510 380-480V 3-Φασικό VFD για Ασύγχρονους/PMSM Κινητήρες VFD που Υποστηρίζει Λειτουργία Πολλαπλών Ταχυτήτων PLC 16 Τμημάτων
| Τάση εισόδου: | 380V (-15%) - 480V (+ 10%), Τριφογενής |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
| Ανισορροπία τάσης εισόδου: | ≤3% |


