Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Επενδύσεις βαρέων φορτίων
| Τρόπος ελέγχου: | V/F, OLVC (έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου), CLVC (έλεγχος διανυσμάτων κλειστού βρόχου) |
|---|---|
| Ανάλυση συχνότητας εισόδου: | Ψηφιακή ρύθμιση: 0.01Hz. Αναλογική ρύθμιση: 0.01Hz |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: | Modbus RTU (κανονική διαμόρφωση) · Profibus-DP, CANopen, Profinet IO, Modbus TCP/IP, EtherCAT, Ether |
Μετατροπέας κινητήρα VFD Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας για σύστημα κίνησης υψηλής ισχύος μονο- και πολλαπλών φάσεων
| Σχέδιο προϊόντων: | Μονουλικός σχεδιασμός |
|---|---|
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
| Διοικητική τάση πλευράς κινητήρα: | 10kv |
Μονουλικός μετατροπέας φάσης με κινητήρα συχνότητας ψύξης νερού με προστασία IP54 30MWA ισχύς 3300V
| Μέγιστη ισχύς: | 30MWA (μονό), 60MVA (παράλληλο) |
|---|---|
| Μηχανική προστασία της ιδιοκτησίας: | Διάκριση IP54 |
| Αίτηση: | Μεταλλουργική μηχανική, Μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, Πλατφόρμα δοκιμών, Ανανεώσιμες πηγές |
VFD Ρυθμίσιμη ροπή αύξηση συχνότητας Drive μετατροπέας φάσης ακριβείς καμπύλες V F
| Ενίσχυση ροπής: | 00,0%-30,0% |
|---|---|
| Ανάλυση συχνότητας εισόδου: | Ψηφιακή ρύθμιση: 0.01Hz. Αναλογική ρύθμιση: 0.01Hz |
| Σχήμα V/F: | Τύπος ευθείας γραμμής, τύπος πολλαπλών σημείων, λειτουργία μισού διαχωρισμού V/F, λειτουργία πλήρους |
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας 60MVA με προστασία IP54 Σύγχρονος ασυνήθιστος κινητήρας
| Μέγιστη ισχύς: | 60MVA ((παράλληλα) |
|---|---|
| Μηχανική προστασία της ιδιοκτησίας: | Διάκριση IP54 |
| Θέρμανση περιβάλλοντος: | Θέρμανση εισόδου≤40 |
HV350 Γενικός σκοπός VFD μετατροπέας συχνοτήτων διανυσματικών μετατροπέας μεταβλητής συχνοτήτων για έλεγχο ασυνώνυμης κίνησης κινητήρα
| Τεχνολογία: | Η τάση εισόδου: 380V (-15%) έως 480V (+10%) Φάση: Τριφογενής |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | 50Hz/60Hz ± 5% |
| Δυναμική τάση: | 0V~Πρόταση εισόδου |
HV300 Γενικός σκοπός 0.4kW έως 500kW Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
HV300 Γενικός σκοπός 0.4kW έως 500kW μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
HV350 Γενικός σκοπός 0.4kW έως 500kW Μετατροπές μεταβλητής συχνότητας
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Μετατροπέας τριών φάσεων μετατροπέας συχνοτήτων μετατροπέας συχνοτήτων με προστασία από υπερφόρτωση
| Προστασία: | Προστασία από βραχυκύκλωμα, υπερστροφή, υπερφόρτωση, υπερφωτάζ, υποφωτάζ, απώλεια φάσης, υπερθερμοκρ |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένος ρυθμιστής τάσης (AVR): | Διατηρεί αυτόματα σταθερή την τάση εξόδου όταν η τάση του δικτύου ποικίλλει εντός ορισμένης κλίμακας |
| Συχνότητα εξόδου: | 0-1500 Hz |


