Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας 3300V 1900V,10kV 6600V 10kV vfd
| Μηχανικά χαρακτηριστικά: | Ενιαίο/πολλαπλό άξονα κίνησης, δύο τεταρτημάτων/τέσσερα τεταρτημάτων |
|---|---|
| Ονομαστική τάση πλευράς κινητήρα: | 3: 3300V 6: 6600V Α: 10kV |
| Δύναμη: | 10: 10MVA |
5.5-560kW μεταβλητής συχνότητας VFD μετατροπέας ευέλικτο μονό σύστημα πολλαπλών κινήσεων
| Επίπεδα τάσης: | 400V, 690V, 1140V, 1380V |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς παράλληλης λειτουργίας: | 11200kW (αεροψυγμένο), 22400kW (υγρόψυγμένο) |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz ± 6% |
Δοκιμασία μεταβλητής συχνότητας 1.5 Kw 20kw 3 Φάσης 1000V
| Πλακέτο: | LED/LCD |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.4-750KW |
| OutType: | Τριπλάσιο |
6600V Μοδική σχεδίαση μεταβλητής συχνότητας μετατροπέας 1900V Vfd Μηχανικός μετατροπέας
| Χαρακτηριστικά: | 1.ενιαία/πολλαπλή άξονα κίνησης, προστασία IP54, δύο τεταρτημάτων/τέσσερα τεταρτημάτων |
|---|---|
| Σχέδιο: | Μονουλικός σχεδιασμός |
| Διορθώσεις: | πολλαπλών παλμών βασική διόρθωση, έξυπνη διόρθωση και διόρθωση PWM |
Ελαστικός κινητήρας μεταβλητής συχνότητας 0,4 kW-500 kW με απλοποιημένα τερματικά ελέγχου PLC
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Δυναμική κίνηση μεταβλητής συχνότητας με εξαναγκαστική ψύξη αέρα για δυναμική μείωση ταχύτητας και ανύψωση ροπής
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP20 |
|---|---|
| Ψύξη: | εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Αποτελεσματικότητα: | 5.5kW~22kW: ≥93%· Πάνω από 30kW: ≥95% |
Κρέας μεταβλητής συχνότητας για κινητήρα 5 hp 2 hp 10 hp 7.5 hp
| Σχήμα V/F: | Τύπος ευθείας γραμμής, τύπος πολλαπλών σημείων |
|---|---|
| Δυνατότητα υπερφόρτωσης: | 150% 1min/5min, 180% 10s/5min |
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Εγκατασταμένο σε ένα ντουλάπι |
Μονουλικός σχεδιασμός Δραστηριότητες μεταβλητής συχνότητας 45Hz-66Hz IP54 30MWA ((μοναδικό), 60MVA ((παράλληλο)
| Σχέδιο προϊόντων: | Μονουλικός σχεδιασμός |
|---|---|
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
| Διοικητική τάση πλευράς κινητήρα: | 10kv |
Μετατροπέας φάσης κινητήρα μεταβλητής συχνότητας Vfd και μετατροπέας ευθείας/S καμπύλης ανύψωση ροπής
| Ακριβότητα ροπής: | ≤ 5%, Έλεγχος φορέων |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή, Σ καμπύλη |
600Hz συχνότητα VFD μετατροπέας για κίνηση γερανού κινητήρα επαγωγής κινητήρα μεταβλητής συχνότητας
| Παραγωγή ηλεκτρονόμων: | Επικοινωνία με ένα κανάλι, έντυπο C, NO+NC |
|---|---|
| Τερματικό αναλογικής εισόδου: | ΑΙ1、ΑΙ2:0V10V/ 0 (4) mA20mA |
| Ενίσχυση ροπής: | 00,0%-30,0% |


