Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
HV610 Κρέας VFD μετατροπέας συχνότητας μεταβλητής συχνότητας
| Τεχνολογία: | 380V ((-15%) ️480V ((+10%) τριών φάσεων |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου: | 0 ¢ 600 Hz |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | Modbus RTU ((Standard configuration);Profibus-DP、Profinet IO、CANopen、Modbus TCP/IP、Ethercat、EtherNet |
Μονόφασμα VFD Inverter μεταβλητής συχνότητας με Modbus RTU επικοινωνιακή διεπαφή και προστασία από υγρασία
| Τεχνολογία: | 380V ((-15%) ️480V ((+10%) τριών φάσεων |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου: | 0 ¢ 600 Hz |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | Modbus RTU ((Standard configuration);Profibus-DP、Profinet IO、CANopen、Modbus TCP/IP、Ethercat、EtherNet |
HV510 380V VFD Drive Αέρας ψύξης μεταβλητής συχνότητας για ομαλή και σταθερή λειτουργία
| Τεχνολογία: | 380V (-15%) - 480V (+ 10%), Τριφογενής |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
| Ανισορροπία τάσης εισόδου: | ≤3% |
Τριφασική κινητήρα μεταβλητής συχνότητας για γερανό 380V-480V
| Τερματικό αναλογικής εισόδου: | ΑΙ1、ΑΙ2:0V10V/ 0 (4) mA20mA |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | V/F, OLVC (έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού βρόχου), CLVC (έλεγχος διανυσμάτων κλειστού βρόχου) |
| Ενίσχυση ροπής: | 00,0%-30,0% |
VFD μεταβλητής συχνότητας μετατροπέας για 3 φάσεις κινητήρα ευθείας γραμμής S καμπύλη ελέγχου LED πληκτρολόγιο
| Υψόμετρο: | ≤ 1000m: Δεν χρειάζεται αποβάθμιση 1000-3000m: Με αύξηση της τρέχουσας αποβάθμισης κατά 1% ανά 100m |
|---|---|
| Σταθερότητα ταχύτητας: | OLVC: 0,2%· CLVC: 0,1% |
| Συχνότητα εξόδου: | 0-1500 Hz |
Μοντωματικό σχεδιασμό μετατροπέας κινητήρα μεταβλητής συχνότητας με προστασία IP54
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Μεταβλητή συχνότητα υψηλής ροπής για εξοπλισμό εξορύξεων IP54 Μηχανική προστασία 3300V έξοδος
| Βασική διόρθωση Ενδοφλέβια τάση: | 3300V |
|---|---|
| Υποστηρίζει το field-bus: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου |
| ΧΜΙ: | 15.6 ιντσών Εικονική οθόνη LCD βιομηχανικής κλάσης |
Κατασκευαστές κινητήρων μεταβλητής συχνότητας υψηλής χωρητικότητας HD2000 για απαιτητικές εφαρμογές κινητήρων
| Μονή/Πολλαπλή κίνηση: | Ευέλικτο σύστημα με μονάδες/καμπίνα που υποστηρίζουν δύο/τέσσερα τεταρτημόρια |
|---|---|
| Μονουλικός σχεδιασμός: | Επιτρέπει ευελιξία εφαρμογής και ολοκληρωμένη ολοκλήρωση του συστήματος |
| Μονάδες διορθωτή: | Βασικές μονάδες ευθυγραμμιστή/έξυπνης/PWM για πολύπλευρη μετατροπή ισχύος |
HD2000 Inverter AC-DC-AC κινητήρες μεταβλητής συχνότητας Μέγιστη ισχύς παράλληλης λειτουργίας 11200kW
| Μονή/Πολλαπλή κίνηση: | Ευέλικτο σύστημα με μονάδες/καμπίνα που υποστηρίζουν δύο/τέσσερα τεταρτημόρια |
|---|---|
| Μονουλικός σχεδιασμός: | Επιτρέπει ευελιξία εφαρμογής και ολοκληρωμένη ολοκλήρωση του συστήματος |
| Μονάδες διορθωτή: | Βασικές μονάδες ευθυγραμμιστή/έξυπνης/PWM για πολύπλευρη μετατροπή ισχύος |
Κατασκευαστές κινητήρων μεταβλητής συχνότητας υψηλής χωρητικότητας HD2000 για απαιτητικές εφαρμογές κινητήρων
| Μονή/Πολλαπλή κίνηση: | Ευέλικτο σύστημα με μονάδες/καμπίνα που υποστηρίζουν δύο/τέσσερα τεταρτημόρια |
|---|---|
| Μονουλικός σχεδιασμός: | Επιτρέπει ευελιξία εφαρμογής και ολοκληρωμένη ολοκλήρωση του συστήματος |
| Μονάδες διορθωτή: | Βασικές μονάδες ευθυγραμμιστή/έξυπνης/PWM για πολύπλευρη μετατροπή ισχύος |


