Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
3 φάσεις Τριπλό VFD μεταβλητής συχνότητας μετατροπείς κίνησης
| Σχήμα: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
Vfd Παρασκευαστές κινητήρων μεταβλητής συχνότητας 3 Φάσης 0-1000V
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
|---|---|
| Πλακέτο: | LED/LCD |
| Εποχή εγγύησης: | 18 μήνες |
40hp VFD Δυναμικό μεταβλητής συχνότητας 3 Φάσης 0-1000V Έκδοση τάσης
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |
|---|---|
| Πλακέτο: | LED/LCD |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη με αέρα ή υγρό |
HV300 Πολυλειτουργικός καθολικός μετατροπέας συχνότητας VFD μεταβλητής συχνότητας
| Πεδίο ισχύος: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
600kW VFD μεταβλητής συχνότητας
| Θερμοκρασία: | -15°C~+40°C χωρίς μείωση της θερμοκρασίας, εφαρμόζεται μείωση της θερμοκρασίας +40°C~+55°C |
|---|---|
| Υγρασία: | 5% έως 95% Μον-συσσωμάτωση |
| Υψόμετρο: | 4000m, ισχύει από 2000m έως 4000m |
Αξιόπιστος και ανθεκτικός μεταβλητής συχνότητας VFD HD2000 μετατροπέας με μονωτικό σχεδιασμό υλικού και λογισμικού
| Πλακέτο: | LED/LCD |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.4-750KW |
| OutType: | Τριπλάσιο |
30KW 40 Hp μεταβλητής συχνότητας VFD Αέρας ή υγρό ψύξη με τάση εξόδου 0-1000V
| Πλακέτο: | LED/LCD |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη με αέρα ή υγρό |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
30Kw 40 Hp Vfd μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας 3 φάσης κινητήρας 2 αναλογικές εισροές 2 ρελέ
| Πλακέτο: | LED/LCD |
|---|---|
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
30Kw 40hp VFD κινητήρας μεταβλητής συχνότητας για αντλίες κινητήρα 3 φάσεων
| Δύναμη: | 30kw/40hp |
|---|---|
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
Πολλαπλή ταχύτητα βήματος 30Kw/40hp Vfd μεταβλητής συχνότητας μετατροπέας τριπλής εξόδου
| Εποχή εγγύησης: | 18 μήνες |
|---|---|
| Δύναμη: | 30kw/40hp |
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |


