Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
Δυνατότητα μεταβλητής συχνότητας του γερανού
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή γραμμή, καμπύλη S |
|---|---|
| Έξοδος αναμετάδοσης: | Επικοινωνία με ένα κανάλι, έντυπο C, NO+NC |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης: | 150% 1min/5min, 180% 10s/5min |
4kw 0,75 Kw Vfd μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας με έλεγχο ροπής και CLVC 0,01% ρύθμιση ταχύτητας
| Ροπή έναρξης: | Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: |
|---|---|
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή, Σ καμπύλη |
| Τύπος κινητήρα: | Ασύγχρονος κινητήρας, συγχρονικός κινητήρας |
Κρέας με κινητήρα μεταβλητής συχνότητας με λειτουργία κατά των κλονισμών για ακριβή έλεγχο φορτίου
| Ενεργοποίηση κατά της αναταραχής: | Αποφυγή ατυχημάτων που προκαλούνται από σημαντική κλίση του φορτίου κατά την επιτάχυνση ή την επιβρά |
|---|---|
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή γραμμή, καμπύλη S |
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
4kw 0,75 Kw Vfd μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας για ασυνήθεις συγχρονισμένους κινητήρες
| Τύπος κινητήρα: | Ασύγχρονος κινητήρας, συγχρονικός κινητήρας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | V/F, OLVC (Open-Loop Vector Control), CLVC (Close-Loop Vector Control) (Έλεγχος διανυσμάτων ανοικτού |
| Χρόνος επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | 0.0s~3200.0s, 0.0min~3200.0min |
Μετατροπέας κινητήρα μεταβλητής συχνότητας για κινητήρες 0Hz-1500Hz
| Ακριβότητα ροπής: | ≤±5%, σε λειτουργία ελέγχου διανυσματικού |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου: | 0-1500 Hz |
| Τύπος κινητήρα: | Ασύγχρονος κινητήρας/μόνιμος μαγνήτης Σύγχρονος κινητήρας |
Ελέγχος διανυσματικού κινητήρα VFD με μετατροπέα μεταβλητής συχνότητας VFD
| Μηχανολογική αντι-διάβρωση: | C4-M |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς: | 30MWA (μονό), 60MVA (παράλληλο) |
| Περιβάλλον Altiude: | ≤ 4000mm ((2000m~4000m Αποκατάταξη) |
Ενιαία κίνηση VFD Inverter DC μεταβλητής συχνότητας με αντιδοντική απόδοση
| Θερμοκρασία: | -15°C~+40°C χωρίς μείωση της θερμοκρασίας, εφαρμόζεται μείωση της θερμοκρασίας +40°C~+55°C |
|---|---|
| υγρασία: | 5% έως 95% Μον-συσσωμάτωση |
| Υψόμετρο: | 4000m, ισχύει από 2000m έως 4000m |
Τύπος πολλαπλών σημείων καμπύλης V/F 380V 480V VFD μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας μονοφάσης
| Ενεργοποίηση κατά της αναταραχής: | Αποφυγή ατυχημάτων που προκαλούνται από σημαντική κλίση του φορτίου κατά την επιτάχυνση ή την επιβρά |
|---|---|
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή γραμμή, καμπύλη S |
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
HV510 Μετατροπέας κυτταρικών συχνοτήτων μεταβλητής συχνότητας
| Τεχνολογία: | 380V (-15%) - 480V (+ 10%), Τριφογενής |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
| Ανισορροπία τάσης εισόδου: | ≤3% |
3 Φάσης κινητήρας επαγωγής μεταβλητής συχνότητας για γερανό Ac S επιτάχυνση καμπύλης επιβράδυνση
| Συχνότητα ισχύος εισόδου: | (50Hz/60Hz) ± 5% |
|---|---|
| Σχήμα V/F: | Τύπος ευθείας γραμμής, τύπος πολλαπλών σημείων |
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή γραμμή, καμπύλη S |


