Όλα τα Προϊόντα
-
vfd μεταβλητή κίνηση συχνότητας
-
Μετατροπέας μεταβλητής συχνότητας
-
Διανυσματικός αναστροφέας συχνότητας
-
Αναστροφέας συχνότητας VFD
-
Αναστροφέας Drive συχνότητας
-
Μεταβλητή κίνηση συχνότητας για γερανό
-
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων από αποθήκευση ανανεώσιμης ενέργειας
-
Ηλιακός βελτιστοποιητής
-
Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας
-
Τζέικ ΜίλερΡιψοκινδυνεύσαμε με το inverters-vfd.com για την αντικατάσταση ενός κρίσιμου VFD στη γραμμή συναρμολόγησής μας. Το προϊόν όχι μόνο ταίριαξε απόλυτα, αλλά ήταν και πιο οικονομικό από τον προηγούμενο προμηθευτή μας. Η σταθερότητά του έχει εξαλείψει τα συχνά προβλήματα διακοπής. Μια εξαιρετική αξία και ένας αξιόπιστος συνεργάτης για βιομηχανικά εξαρτήματα. -
Σάρα ΤσενΗ τεχνική ομάδα της inverters-vfd.com ήταν ανεκτίμητη. Περιέγραψα την εφαρμογή μας για έναν σερβοκινητήρα και αυτοί συνέστησαν ένα μοντέλο με ανώτερη δυναμική απόκριση. Η εγκατάσταση ήταν απρόσκοπτη και η ακρίβεια έχει βελτιώσει τους χρόνους κύκλου μας. Εξειδικευμένη καθοδήγηση και ένα προϊόν υψηλής απόδοσης! -
David "Big D" KowalskiΗ παραγγελία μας για πολλαπλές μονάδες PLC και HMIs εκτελέστηκε με ακρίβεια και αποστάλθηκε με εκπληκτική ταχύτητα. Από την ενσωμάτωσή τους, η επικοινωνία του συστήματος ελέγχου μας είναι πιο ισχυρή. Είμαστε εντυπωσιασμένοι από την εφοδιαστική αλυσίδα και την σταθερή απόδοση αυτών των εξαρτημάτων. Μια εμπειρία χωρίς προβλήματα σε όλους τους τομείς. -
Έμιλι ΓουάιτΧρειαζόμασταν έναν κινητήρα ατράκτου χαμηλού θορύβου για ένα ευαίσθητο περιβάλλον δοκιμών. Η μονάδα που αγοράσαμε λειτουργεί αθόρυβα και διατηρεί σταθερή ροπή. Η ποιότητα ξεπερνά ορισμένες επώνυμες μάρκες που έχουμε χρησιμοποιήσει, με ένα κλάσμα του κόστους. Εξαιρετικό για εξειδικευμένες εφαρμογές.
λέξεις-κλειδιά [ vfd variable frequency drive ] αγώνας 140 προϊόντα.
HV500 VFD μεταβλητής συχνότητας μετατροπέας μετατροπέας διανυσματικού ελέγχου
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP20 |
|---|---|
| Ψύξη: | εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Αποτελεσματικότητα: | 5.5kW~22kW: ≥93%· Πάνω από 30kW: ≥95% |
Δρόμος μεταβλητής συχνότητας VFD 380V-480V 3Phase
| Ροπή έναρξης: | Διάταξη: Διάταξη: Διάταξη: |
|---|---|
| Κουρφή επιτάχυνσης και επιβράδυνσης: | Καθαρή, Σ καμπύλη |
| Τύπος κινητήρα: | Ασύγχρονος κινητήρας, συγχρονικός κινητήρας |
HV300 Multi-Function Universal Vector Frequency Inverter VFD Variable Frequency Drive AC Drive
| Φάσμα ηλεκτρικής ενέργειας: | 0.4kW~500kW |
|---|---|
| Εισερχόμενη τάση Uin: | 200V (-15%) ~ 240V (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) 3PH |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz±5% |
Αρχική ροπή Αδιάβροχη σκόνη 380V-480V Vfd 3 φάσεις μεταβλητής συχνότητας σύστημα καμπίνα κίνησης για γερανό
| Παλμός ροπής: | ≤±5%, σε λειτουργία ελέγχου διανυσματικού |
|---|---|
| Χρόνος επιτάχυνσης/βράδυνσης: | 0.0s·3200.0s· 0.0min·3200.0min |
| Δρόμος εκκίνησης: | OLVC: 150% (0,5Hz), CLVC: 200% (0Hz) |
Τρεις φάσεις μεταβλητής συχνότητας μετατροπείς κινητήρα Vfd 0,4-750KW ισχύς
| Εργασιακή αποτελεσματικότητα: | Πολύ καλός |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.4-750KW |
| Αναλογική είσοδος: | Μέσα σε 0,2% της μέγιστης συχνότητας παραγωγής |
750KW 3 Τρεις φάσεις μεταβλητής συχνότητας μετατροπέας VFD
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
|---|---|
| Αναλογική είσοδος: | Μέσα σε 0,2% της μέγιστης συχνότητας παραγωγής |
| Κατηγορία ισχύος: | 0.4-750KW |
Κινητήρας 3 φάσεων μεταβλητής συχνότητας Vfd Drive LED/LCD πληκτρολόγιο για ταχύτητα πολλαπλών βημάτων
| Πλακέτο: | LED/LCD |
|---|---|
| Εποχή εγγύησης: | 18 μήνες |
| Αναλογική είσοδος: | Μέσα σε 0,2% της μέγιστης συχνότητας παραγωγής |
HD2000-C-10-12 Μία κίνηση 5.5-600kW Μεταβλητή συχνότητα με λειτουργία ταχύτητας πολλαπλών βημάτων
| Σχήμα: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Ειδική λειτουργία: | Πολυ ταχύτητα βημάτων |
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
0.4-750KW 2.2 Kw 4kw 55kw Δυναμική μεταβλητής συχνότητας με 2 αναλογικές εισόδους
| Εργασιακή αποτελεσματικότητα: | Πολύ καλός |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |
Μία κίνηση 5.5-600kW VFD Common DC BUS Πολυκίνηση Μηχανή Μεταβλητής Συχνοτητας
| Εργασιακή αποτελεσματικότητα: | Πολύ καλός |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | Αποδεκτό |
| Αναλογικές εισαγωγές: | 2 |


